Програма автоматизації обліку для магазину будматеріалів

 • Хочете позбавитися складнощів, пов'язаних з продажем товарів та обслуговуванням покупців у будівельному магазині? Скористайтеся рішенням для автоматизації касової зони та товарного обліку Chameleon POS. Завдяки цьому ви зможете об'єднати у єдину прозору систему продажу, товарообіг, фінанси, складський облік, програму лояльності.
 • Робота продавців буде набагато простішою, кількість залишків і закупівельні операції прогнозованішими, а управління будівельним магазином або цілою мережею набагато ефективніше.
Підсумок - зростання та розвиток Вашого бізнесу
Окупність вкладень - до 6 місяців
Докладніше
Програма для будівельного магазину повинна вирішувати низку специфічних завдань:
Програма для будівельного магазину
 • Специфіка асортименту: номенклатура у будівельному магазині досить різноманітна. Тут може бути і ваговий товар, і великогабаритні позиції, і продукція, яка потребує дотримання термінів придатності, і техніка, яка потребує гарантійного ремонту. Отже, при виборі програми для автоматизації продажу та обліку необхідно звертати увагу на можливості керування асортиментом.
 • Необхідність складських приміщень: часто приміщення магазину не дозволяє розмістити весь товар на полицях або в залі. Тому наявність складу (а то й кількох) для будівельного магазину практично обов'язкова умова. А якщо є склад, то треба організувати належний облік продукції, яка там зберігається, і постійно відстежувати наявність та залишки. Інвентаризація допоможе цьому. А впровадження програми автоматичного обліку зробить цей процес швидким та не витратним.
 • Високий ризик недостач. Через те, що асортимент дуже різноманітний і є багато дрібних товарів, часто можуть виникати недостачі. Тому програма для обліку продажів у будівельному магазині має вирішувати і це завдання. Усі операції касира повинна фіксувати система, щоб можна було легко звірити кількість проданого товару та залишків.
Касова програма для магазину будматеріалів від Chameleon POS: зручне місце продавця з широким функціоналом
Касова програма для магазину будматеріалів від Chameleon POS
 • Вибирайте відповідний інтерфейс та формат робочого місця касира У Chameleon POS ми передбачили кілька варіантів рішень: клавіатурне та тач-монітор. Це означає, що програму можна встановити на комп'ютер з клавіатурою або сенсорний POS-термінал. Також у нас є самостійне рішення POSkit у вигляді програми на планшет чи смартфон, що працює на Android. Детальніше про нього читайте на сайті. Клавіатурне рішення – одне з найпопулярніших та найдоступніших. Якщо ви ще не вибрали касове обладнання для будівельного магазину, наш каталог допоможе вам визначитись. Перейдіть до розділу «Обладнання» та вибирайте відповідний комплект.
 • Швидко та легко розраховуйте покупців У програмі для касира Chameleon POS легко орієнтуватись. Товари дуже просто шукати в базі та додавати в чек. У продавця для цього є кілька можливостей: шляхом сканування штрих-коду, ввести вручну назву або внутрішній код. Вибрані товари автоматично додаються до чеку, розраховується їхня вартість. Касиру залишається тільки прийняти оплату від покупця найзручнішим способом: готівкою, карткою, бонусами тощо, видати здачу та закрити чек. Просто, швидко, зручно.
 • Створюйте та обмінюйтесь в електронному вигляді важливими документами Продавці на своєму робочому місці можуть створювати різні торгові документи: інвентаризація, прибуткові накладні, переміщення, замовлення, повернення, переоцінка. Це значно полегшує процес обліку товарів та подальшу роботу з даними та статистикою.
 • Слідкуйте за важливими даними та контролюйте роботу Продавцю доступний функціонал роботи зі звітами. Тут можна контролювати залишок коштів на робочому місці, відправляти до головного офісу фінансові документи в електронному вигляді: внесення грошей до каси, видача, інкасація, госппотреби та ін. Для ще більш оперативної комунікації є спеціальний внутрішній чат, в якому касир може в режимі реального часу спілкуватися із менеджментом головного офісу.
Програма управління будівельним магазином Chameleon POS: зручний хмарний веб-додаток для контролю процесів
Програма управління будівельним магазином Chameleon POS
 • Платформа для оперативного управління: товарний, фінансовий, складський облік, контроль роботи продавців у режимі онлайн Касова програма Chameleon POS має дуже зручний та функціональний бек-офіс – хмарна веб-програма для контролю та управління даними. Керівник може бачити в режимі реального часу все, що відбувається на торгових точках, зводити в єдиний звіт усі дані по магазинах та аналізувати прибутковість. Щоб керувати роботою торгових точок, вести повноцінний облік, тримати під контролем бізнес, не обов'язково весь час проводити на території магазину. Власник може підключитися до системи будь-якого місця, де є інтернет, навіть через свій телефон.
 • Наша програма обліку для будівельного магазину дозволяє організувати належну роботу кожної торгової точки Саме в обліковій програмі задаються всі параметри роботи торгових точок, з якими потім працюватиме каса: створюється номенклатура товарів, додаються постачальники, налаштовуються рівні цін, податкові ставки, курси валют, умови акцій, регулюється робота кас, повноваження працівників тощо. Словом, стандартизуються процеси магазину або мережі торгових точок, щоб були єдині правила та параметри для роботи кожної каси та будь-якої операції з товаром.
 • Простий облік товарів За допомогою облікової програми легко працювати з асортиментом будівельного магазину. Не треба робити нічого вручну. Величезний перелік товарів, який зазвичай є в кожному магазині будматеріалів, можна автоматично завантажити в систему у вигляді файлу Excel або готового каталогу. Кожна позиція матиме свою картку, в якій можна редагувати інформацію, додавати потрібні характеристики тощо. Облік операцій дозволяє отримати важливі дані та статистику про продаж кожної категорії товарів. Це дасть можливість більш раціонально розподілити кошти та спрямувати їх у більш перспективні позиції.
 • Оперативний контроль залишків, інвентаризація та прогноз закупівель Функція інвентаризації без зупинки продажів допомагає швидко і без втрат виручки перевірити наявність товарів, зрозуміти кількість залишків та необхідність термінових закупівель. Завдяки автоматизації цього процесу інвентаризацію можна проводити так часто, як це необхідно саме вам. Аналізуючи попит та статистику продажів, керівнику просто робити ефективні прогнози щодо закупівель на наступні періоди. Ще більше роботу спрощує опція автозамовлення: система сама формує замовлення постачальнику на необхідну кількість продукції, ґрунтуючись на попередніх показниках. Маючи на руках завжди актуальні дані, можна проаналізувати найважливіші показники роботи будівельного магазину: від результатів продажу та рівня попиту до рентабельності окремих категорій товарів.
 • Зручний конструктор акцій для самостійного налаштування програм лояльності Наш модуль лояльності спеціально створений для самостійного використання співробітниками торгової точки. Завдяки зрозумілому інтерфейсу в ньому дуже легко налаштувати та запустити будь-яку акцію: від простої до багаторівневої. А за допомогою розділу аналітики завжди можна проаналізувати їхню результативність і внести при необхідності коригування.
 • Наша програма для торгівлі будматеріалами підтримує обмін даними з 1С та іншими системами Часто будівельні магазини для бухгалтерського обліку використовують 1С. Але для роботи касира вона не дуже зручна та зрозуміла. Тому ми забезпечуємо інтеграцію наших програмних рішень із зовнішніми платформами, і насамперед із 1С. Це значно полегшує процес роботи з даними для бухгалтера. Вся інформація про касові операції автоматично потрапляє до 1С.
Автоматизація магазину будматеріалів з CHM Software – до більш сучасної та прибуткової торгової точки
Автоматизація магазину будматеріалів
 • Багато можливостей для покращення процесу продажу та обслуговування покупців CHM Software - це цілий комплекс продуктів та сервісів, які вирішують різні завдання рітейлу. Крім автоматизації продажу та товарного обліку, у нас є кілька продуктів для самообслуговування покупців та підвищення сервісу, наприклад, прийом електронних платежів за мобільний зв'язок, інтернет чи комунальні послуги. Ми допомагаємо магазинам бути більшими, ніж просто точка для продажу товарів.
 • Програмні рішення працюють практично з будь-яким торговим обладнанням Якщо в магазині вже працює певний комплект обладнання, практично у 100% випадків, наші програмні рішення легко з ним синхронізуватимуться. Chameleon POS чудово працює зі сканерами штрих-кодів, принтерами А4, принтерами етикеток та цінників, банківським еквайрингом, фіскальним реєстратором. На даний момент ми також реалізуємо можливість підключення програмного РРО.
 • Торгівельна точка не матиме проблем з ліцензуванням Ми пропонуємо легальні та безпечні програмні рішення. Софт працює на операційних системах Linux та Android, які не потребують ліцензування, також ми використовуємо інші безкоштовні супутні системи.
 • Постійна технічна підтримка та консультації Торговим точкам, які з нами співпрацюють, не потрібно турбуватися про витрати на супровід та адміністрування ПЗ. Це питання ми беремо на себе та надаємо клієнтам постійну технічну підтримку. Наша сервісна служба працює без вихідних та консультує клієнтів по телефону або з виїздом фахівця на точку для усунення несправностей.
Впроваджуйте інноваційні рішення Chameleon, які дозволять розвивати бізнес та підвищувати прибутковість, починаючи з першого дня роботи
Докладніше
Багато можливостей
Система дає багаті можливості, які в результаті відображаються на зниженні витрат вашого підприємства та збільшенні доходу
 • Свобода у виборі Використання широкого переліку обладнання в т.ч. та фіскального. Система Chameleon здатна працювати з будь-яким типом обладнання на Вашу вимогу
 • Стабільна робота Система працює навіть в умовах поганої якості зв'язку торгових точок із центральним офісом
 • Низькі витрати Мінімальна вартість на утримання зв'язку між торговими точками та центральним офісом (20-100Мб передачі даних на місяць)
 • Керування даними Можливість змінювати номенклатуру товарів, внутрішнє кодування, штрих-коди, ціни по Вашим торговим точкам, перебуваючи у Вашому офісі. Дані автоматично синхронізуються із магазином
 • Розвиток продажів Залучення нових покупців різними програмами лояльності, управління знижками та бонусами віддалено з центрального офісу
 • Адміністрування Можливість стежити за основними процесами на Ваших торгових точках у режимі реального часу. Безпека Ваших даних гарантована. Персоніфікований доступ
 • Контроль Будь-який з Ваших співробітників будь-якого підрозділу може реєструватися на торговій точці при відвідуванні. Такий контроль значно підвищує дисципліну та ефективність роботи Ваших. співробітників
 • 100% ліцензія! Придбавши програмні продукти від Хамелеон софт Ви отримуєте повністю безкоштовні супутні рішення
Адаптація під будь-яку сферу
Магазин автозапчастин
Детальніше
Зоомагазин
Детальніше
Магазин косметики
Детальніше
Непродовольчі товари
Детальніше
Магазин взуття
Детальніше
Магазин одягу
Детальніше
Магазин продуктів
Детальніше
Магазин електроніки
Детальніше
Павильйон
Детальніше
Роздрібний магазин
Детальніше
Будівельній магазин
Детальніше
А також наші системи самообслуговування

ПЗ для автоматизацiї будiвельного магазину

Спеціально розроблена програма для будівельних магазинів дозволяє налагодити чіткий облік грошового і товарного обороту. З її допомогою підприємці зможуть максимально контролювати будівельний бізнес і вживати відповідних заходів для оптимізації його роботи.

Що потрібно знати про програму для будівельного магазину

Особливість системи автоматизації процесів для будівельних магазинів обумовлена ​​специфікою реалізованих товарів. Зазвичай в асортименті таких магазинів є безліч позицій продукції без штрих-кодів. Також багато великогабаритного товару і товару, який попередньо необхідно розрізати або розпилювати. У каталогах будівельних магазинів зазвичай є вироби, які поставляються під замовлення, а також товари, які закуповуються упаковками, а реалізуються поштучно. Особливої уваги потребує гарантійний товар, тому що по ньому необхідно вести суворий облік серійних номерів.

Зазвичай бізнес по реалізації будівельних товарів передбачає не тільки детальний облік продажів, але і постійний контроль пропонованих послуг, таких як установка, доставка, упаковка, оренда необхідного обладнання. Спеціальне ПО для магазину будматеріалів дозволяє вести детальний облік таких послуг, а також продавати їх як разом з товаром, так і окремо.

Переваги ПО для реалізації будматеріалів

У програмі можна вести облік продукції в різних одиницях виміру, контролювати залишки товарів, які реалізуються на довжину або на метраж. Системи автоматизації процесів і зберігання даних дозволяють точно знати, актуальне кількість наявних матеріалів, а також вести облік вагового товару. Крім того, в програмі можна встановити необхідну кількість запасу будь-якого товару, тому, коли він буде закінчуватися, вона попередить власника і запропонує внести корективи в закупівлі.

програма для будівельного магазина

За допомогою ПО можна автоматизувати систему дисконтних карт і знижок. Зазначена программасчітается відмінним рішенням для перешкоди крадіжки або зловживання з боку персоналу. Вона сама веде облік існуючої бази покупців з їх історією покупок, анкетними даними і витраченої сумою на товари в будівельному магазині.

Програма містить всі дані про складському обліку, закупівлі і продажі товарів, а також про взаємні розрахунки з постачальниками. З її допомогою можна вносити корективи в будь статті витрат, розрахувати загальний прибуток і проводити детальний аналіз роботи. Програма дозволяє резервувати товари і робити попередні замовлення. Вона підходить для обліку обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб.

Успішно