Блог CHM Software

HTML Block

Корисні статті, поради, огляди, кейси
Ділимося своїми знаннями і досвідом наших клієнтів, щоб вам було легше відкривати бізнес, масштабуватись,
управляти і розвивати свою торгову мережу

HTML Block

Підпишіться на добірку матеріалів!

Отримайте чек-лист «Як підготувати роздрібний магазин до автоматизації»!

Як швидко продати дорогий товар? />

Як швидко продати дорогий товар?

Як продати дорогий товар питання досить таки цікаве, оскільки це може бути викликом як для продавців, так і для власника магазину. Така продукція вимагає більшої уваги та переконливості, бо клієнтам не завжди по кишені те, що пропонує ринок.
Читати статтю
Як відкрити книгарню? />

Як відкрити книгарню?

Підприємцю, який планує займатися реалізацією книг, варто вивчити місцевість на наявність конкурентів. Ви самі повинні бути пристрасним книголюбом, розумітися на авторах і жанрах, щоб пропонувати якісний і актуальний книжковий товар іншим.
Читати статтю
Система автоматизації у дитячому магазині />

Система автоматизації у дитячому магазині

Для роботи з дитячими товарами, як і для будь-якого іншого бізнесу, необхідна автоматизація. Автоматизація магазину іграшок, одягу, взуття тощо, має враховувати всі особливості обліку дитячих товарів і мати можливість керувати магазинами в режимі реального часу. Присутність системи автоматизації дозволить оперативно надати клієнтам дані про товари, вибрати покупку і розрахувати покупця, а прозорі розрахунки стимулюватимуть повторне відвідування магазину.
Читати статтю
Як збільшити середній чек в магазині />

Як збільшити середній чек в магазині

Існує кілька способів збільшення кількості товарів в чеку. Ці методи можна використовувати окремо або ж комбінувати між собою, що в обох випадках, при грамотному підході, позитивно вплинуть на збільшення прибутку у магазині.
Читати статтю
Програма для ведення обліку в магазині />

Програма для ведення обліку в магазині

Для власника бізнесу автоматизувати роздрібну торгівлю означає передати свої функції програмі, аби позбавитися від щоденної рутинної роботи в магазині. Ця стаття допоможе ритейлерам правильно обрати програмне забезпечення та покаже всі плюси програмного рішення Chameleon POS для автоматизації торгових операцій
Читати статтю
Бізнес під час війни />

Бізнес під час війни

Український бізнес зазнав значних збитків через повномасштабне вторгнення так само, як і інші сфери життєдіяльності. Однак, незважаючи на труднощі, які принесла війна, підприємці змогли поступово адаптуватись до воєнних реалій і надалі продовжують розвиватись.
Читати статтю
Що дратує касира />

Що дратує касира

Кожен касир - це індивідуальна особа і в кожного можуть бути свої власні обставини для роздратування чи невдоволення. Однак найпоширенішими способами, які псують настрій продавця є недоречні дії з боку покупців
Читати статтю
Як організувати облік товару у магазині біжутерії />

Як організувати облік товару у магазині біжутерії

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі є вигідною для будь-якого підприємця. Тому, щоб полегшити життя власнику магазину, йому необхідно користуватися програмним рішенням для автоматизації роздрібного бізнесу, наприклад Chameleon POS.
Читати статтю
Управління асортиментом товарів />

Управління асортиментом товарів

Підприємства зазвичай виробляють та пропонують ринку широкі варіанти груп товарів. Робота з асортиментом дозволяє бізнесу не просто функціонувати, але досягати успіху в умовах жорсткої конкуренції та загальної доступності порівнюваних товарів.
Читати статтю

Успех