Блог CHM Software

HTML Block

Корисні статті, поради, огляди, кейси
Ділимося своїми знаннями і досвідом наших клієнтів, щоб вам було легше відкривати бізнес, масштабуватись,
управляти і розвивати свою торгову мережу

HTML Block

Підпишіться на добірку матеріалів!

Отримайте чек-лист «Як підготувати роздрібний магазин до автоматизації»!

«С Chameleon POS я не «прив'язаний» до торгової точки» />

16.02.2022

Кейси

«С Chameleon POS я не «прив'язаний» до торгової точки»

Любимо кейси, в яких клієнт ще на старті бізнесу усвідомлює важливість та переваги автоматизації процесів. Коли власник розуміє, що – це інвестиція, яка швидко окупається і в результаті приносить бізнесу додатковий прибуток і конкурентну перевагу. Сьогодні своїм досвідом роботи у касовій програмі та з веб-платформою для управління Chameleon POS, ділиться підприємець Ясер, власник невеликого фастфуд закладу у Харкові.
Читати статтю
POS-система від А до Я: що вміє та чим корисна? />

POS-система від А до Я: що вміє та чим корисна?

POS система не лише замінила собою касовий апарат, а й дала сильний поштовх розвитку галузі роздрібної торгівлі, спростивши рутинні касові операції та управління бізнесом загалом. Сьогодні вона допомагає ритейлерам контролювати процеси, автоматично збирати дані про продажі, запаси, покупців та співробітників. Що ще вміє pos система та чим вона корисна магазину? Про це – у нашому сьогоднішньому матеріалі.
Читати статтю
«Магазин майбутнього»: місце, де покупки – не головне />

«Магазин майбутнього»: місце, де покупки – не головне

Експерти ритейл-галузі впевнені, як би ми не уявляли собі майбутнє роздрібного магазину, воно, швидше за все, буде пов'язане з технологіями. А ще – з переосмисленням ролі та завдань фізичного магазину. Яким він має бути завтра, щоб залучати покупців та запропонувати їм найкращий купівельний досвід, які інструменти та технології для цього знадобляться ритейлерам вже сьогодні?
Читати статтю
Касова програма для магазину: must have чи зайві витрати? />

Касова програма для магазину: must have чи зайві витрати?

Робоче місце касира у сучасному магазині – це вже не просто прилавок із журналом для записів. Це технологічна зона з інноваційним обладнанням та спеціалізованим софтом, який допомагає фіксувати дані про кожен проданий товар, прискорює обслуговування покупців, покращує їхній купівельний досвід, перетворюючи магазин на комфортне для шопінгу місце. Касова програма – must have для сучасної торгової точки. У нашому сьогоднішньому матеріалі пояснюємо, чому.
Читати статтю
Даркстор: зелене світло для «темних магазинів» />

12.01.2022

Даркстор: зелене світло для «темних магазинів»

Ринок онлайн-торгівлі швидко розвивається. Сприяли цьому і карантинні обмеження, і логічний розвиток технологій у ритейл-бізнесі. Особливо яскраву динаміку показує ніша e-grocery. Сучасні покупці все частіше замовляють по інтернету продукти харчування та інші FMCG-товари та користуються послугами доставки. На цьому фоні якраз і отримали свій розвиток даркстори – магазини без покупців із можливістю онлайн замовлень. Сьогодні розповідаємо про цей відносно новий формат, його перспективи та особливості автоматизації.
Читати статтю
Велика фіскалізація 2022: все, що ви хотіли знати про програмний РРО />

04.01.2022

Статті

Велика фіскалізація 2022: все, що ви хотіли знати про програмний РРО

З 1 січня 2022 року всі ФОП 2-4 групи єдиного податку повинні використовувати при розрахунках із покупцями реєстратори розрахункових операцій (РРО): звичайні чи програмні (ПРРО). Ми підготували гайд із найчастішими питаннями: кому потрібно використовувати, який варіант РРО вибрати, як його зареєструвати та як він працює у наших програмних рішеннях?
Читати статтю
Замовлення постачальникам у товарообліковій програмі: переваги і як це працює на практиці />

Замовлення постачальникам у товарообліковій програмі: переваги і як це працює на практиці

Формування замовлень постачальникам – одне з найгостріших питань для управління роздрібного магазину. Прогнозувати наосліп і «роздмухувати» запаси – не найкраща тактика. А для об'єктивних прогнозів потрібні оперативні дані та свіжа статистика. Без автоматичної системи товарного обліку збирати таку інформацію непросто. Сьогодні розповідаємо, як із цим справляється наша система Chameleon POS, як у ній формувати замовлення постачальникам, які є корисні опції у цього функціоналу та як, працюючи із софтом, покращити якість прогнозів.
Читати статтю
Впровадити каси самообслуговування – і виграти. Лізинг на допомогу />

Впровадити каси самообслуговування – і виграти. Лізинг на допомогу

Головна причина зростаючої популярності технологій самообслуговування по всьому світу, і в Україні в тому числі, – зміна потреб і поведінки покупців. Вони хочуть при відвідуванні торгових точок отримувати максимум зручності: скоротити час на покупки, уникнути черг, зменшити зайві контакти тощо. Все це можуть забезпечити каси самообслуговування. Як їх впровадити та при цьому оптимізувати інвестиції в цей проект? Зверніть увагу на лізинг. Лізинговий платіж на сьогодні значно менший, ніж утримання касира. Далі в матеріалі більш детально розповімо про всі переваги та деталі цієї моделі.
Читати статтю
Товарне сусідство у магазині за всіма правилами: що потрібно знати? />

Товарне сусідство у магазині за всіма правилами: що потрібно знати?

Деякі товари можуть чудово розміщуватися поряд один з одним, а інші – навпаки, шкодити якості та товарному вигляду своїх «сусідів», і їх краще розташовувати на відстані. Сьогодні говоримо про те, які умови та нюанси потрібно враховувати при викладанні та розміщенні товарів на одній полиці і як уникнути при цьому помилок.
Читати статтю

Успех