Блог CHM Software

HTML Block

Корисні статті, поради, огляди, кейси
Ділимося своїми знаннями і досвідом наших клієнтів, щоб вам було легше відкривати бізнес, масштабуватись,
управляти і розвивати свою торгову мережу

HTML Block

Підпишіться на добірку матеріалів!

Отримайте чек-лист «Як підготувати роздрібний магазин до автоматизації»!

Як відкрити зоомагазин в Україні? />

Як відкрити зоомагазин в Україні?

Як правильно відкрити магазин зоотоварів? Таким питанням задається кожен, хто планує розвивати бізнес у цій сфері. Зазвичай зоомагазини відкривають ті, хто має вдома домашніх тварин і практично знає все, що їм необхідно. Все легко і просто, але так тільки може здаватися на перший погляд, оскільки існує багато нюансів, які треба врахувати перед відкриттям зоолавки.
Читати статтю
Що дратує відвідувачів магазинів? />

Що дратує відвідувачів магазинів?

Якщо у вашому магазині неправильно налагоджений клієнтський сервіс, то мати бажаний успіх ваш бізнес практично не зможе. Завдяки якісному обслуговуванню покупців у магазині ви маєте можливість залучати нових клієнтів, утримувати старих та зміцнювати репутацію свого бізнесу
Читати статтю
Програма складського обліку для будівельного магазину />

Програма складського обліку для будівельного магазину

Автоматизація магазину будівельних матеріалів є важливим кроком для створення єдиної прозорої системи продажу, товарообігу, фінансів, складського обліку та програми лояльності. За допомогою облікової програми налаштовуються всі параметри для подальшої роботи магазину.
Читати статтю
Програма для автоматизації у магазині одягу та взуття />

Програма для автоматизації у магазині одягу та взуття

Програма для автоматизації магазину одягу та взуття є важливим процесом у створенні успішного бізнесу. Автоматизація обліку товарів необхідна для того, щоб розуміти, як справи у вашому бізнесі - у вас постійно буде інформація про асортимент, який не тільки розміщений у залі на полицях, а й на складі.
Читати статтю
Як швидко продати дорогий товар? />

Як швидко продати дорогий товар?

Як продати дорогий товар питання досить таки цікаве, оскільки це може бути викликом як для продавців, так і для власника магазину. Така продукція вимагає більшої уваги та переконливості, бо клієнтам не завжди по кишені те, що пропонує ринок.
Читати статтю
Як відкрити книгарню? />

Як відкрити книгарню?

Підприємцю, який планує займатися реалізацією книг, варто вивчити місцевість на наявність конкурентів. Ви самі повинні бути пристрасним книголюбом, розумітися на авторах і жанрах, щоб пропонувати якісний і актуальний книжковий товар іншим.
Читати статтю
Система автоматизації у дитячому магазині />

Система автоматизації у дитячому магазині

Для роботи з дитячими товарами, як і для будь-якого іншого бізнесу, необхідна автоматизація. Автоматизація магазину іграшок, одягу, взуття тощо, має враховувати всі особливості обліку дитячих товарів і мати можливість керувати магазинами в режимі реального часу. Присутність системи автоматизації дозволить оперативно надати клієнтам дані про товари, вибрати покупку і розрахувати покупця, а прозорі розрахунки стимулюватимуть повторне відвідування магазину.
Читати статтю
Як збільшити середній чек в магазині />

Як збільшити середній чек в магазині

Існує кілька способів збільшення кількості товарів в чеку. Ці методи можна використовувати окремо або ж комбінувати між собою, що в обох випадках, при грамотному підході, позитивно вплинуть на збільшення прибутку у магазині.
Читати статтю
Програма для ведення обліку в магазині />

Програма для ведення обліку в магазині

Для власника бізнесу автоматизувати роздрібну торгівлю означає передати свої функції програмі, аби позбавитися від щоденної рутинної роботи в магазині. Ця стаття допоможе ритейлерам правильно обрати програмне забезпечення та покаже всі плюси програмного рішення Chameleon POS для автоматизації торгових операцій
Читати статтю

Успішно