Програма обліку та автоматизації для магазину продуктів

 • Продуктовий магазин – найпопулярніша ніша для відкриття роздрібного бізнесу. Продукти харчування – це товари першої необхідності, тому на них завжди буде попит. Але це ще й одне з найскладніших, з погляду обліку товарного обігу, напрямів. Багаторівневий асортимент, наявність вагового товару та позицій з коротким терміном придатності, утруска та усушка продуктів – все це ускладнює процес продажу та ведення обліку.
 • Автоматизувати ці частини за допомогою POS-системи Chameleon POS – це дієвий спосіб встановити постійний контроль за торговельними операціями у магазині та ефективно керувати його прибутковістю.
Підсумок - зростання та розвиток Вашого бізнесу
Окупність вкладень - до 6 місяців
Детальніше
Програма продуктового магазину: як вибрати?
Програма продуктового магазину
 • Облік товарообігу в продуктовому магазині – одна з найголовніших частин у роботі. Важливим є постійний контроль асортименту, кількості та якості запасів. Необхідна регулярна та швидка інвентаризація товарного ряду. Особливо, якщо йдеться про мережу продуктових магазинів, менеджменту потрібно знати, як просуваються справи із залишками на кожній торговій точці. Тому система автоматизації для магазину продуктів має містити зрозумілий і простий функціонал щодо регулярних звірок, бажано без зупинки торгового процесу цей період.
 •   
 • У продовольчому магазині часто можуть бути черги. У цьому випадку перша вимога до вирішення автоматизації – зрозуміла та зручна програма для роботи касира. Щоб він міг швидко знаходити і додавати товари в чек, розраховувати покупця будь-яким зручним способом, не затримуючи інших.
 •   
 • Програмне рішення має підтримувати вагове обладнання, тому що майже у будь-якому продуктовому магазині є позиції, які продаються на вагу.
 •   
 • Система обліку повинна мати опції обміну електронними документами. Оскільки для проведення в обліку кожної операції з товаром, співробітникам магазину потрібно створювати безліч документів: прибуткові, зворотні накладні, акти інвентаризації, списання, переоцінки та інші. Співробітникам головного офісу та продавцям на торгових точках потрібно швидко та зручно ними обмінюватися.
Торгова програма для магазину продуктів: зручне робоче місце продавця з широким функціоналом
Торгова програма для магазину продуктів
 • Програма для продуктового магазину на планшет чи комп'ютер Залежно від розміру торгової точки та площі касової зони, ми можемо запропонувати кілька варіантів обладнання для встановлення програми Chameleon POS. Наприклад, продавати товари та розраховувати покупців касир може на комп'ютері з клавіатурою або POS-моніторі, а також на зручному планшеті через Android-додаток.
 • Зручнішої програми для продуктових магазинів самообслуговування, ніж Chameleon POS не знайти Наша касова програма – це мега зручне робоче місце для касира з продуманим інтерфейсом та функціоналом. У ній – 7 найнеобхідніших режимів для щоденної роботи. Основний - це «Чек», в якому продавець всього кількома кліками може знайти і додати товари в чек та розрахувати покупця одним із обраних способів: готівкою, банківською карткою, бонусами дисконтної програми або сертифікатами (а також використати комбінований варіант оплати).
 • Більше, ніж касова програма Касир на робочому місці може не тільки продавати товар, а й проводити інвентаризацію за завданням головного офісу. Або оформити замовлення постачальнику в електронному вигляді, а також працювати з кількома звітами: залишок коштів у касі, звіт про продані товари або виторг та інші.
 • Касир швидко вивчить програму В інтерфейсі касової програми немає зайвих кнопок. Все просто і зрозуміло. Продавець будь-якого рівня підготовки зможе повноцінно користуватися функціоналом софту вже за кілька годин. А якщо все ж таки виникнуть питання, у програмі реалізований режим підказок зі швидким доступом до найбільш затребуваних операцій.
Програма для обліку товару у продуктовому магазині: зручні довідники, налаштування цін, контроль залишків
Програма для обліку товару у продуктовому магазині
 • Простий та зрозумілий каталог товарів Особливо це важливо для мережі продуктових магазинів, де потрібно керувати асортиментом кількох торгових точок одразу. За допомогою нашої програми легко створити зручний класифікатор товарів. Додавати нові позиції можна як вручну, так і завантажувати в систему вже готовий каталог із зовнішніх файлів.
 • Раціональний прогноз закупівель на основі статистики За допомогою Chameleon Cloud легко прогнозувати необхідний обсяг закупівель і уникнути формування неліквідів та неефективного витрачання оборотних засобів. Для прогнозу система аналізує попередні результати продажу та рівень попиту на ті чи інші товари, і навіть, автоматично створює документ замовлення постачальнику в електронному вигляді.
 • Результати продажу та рух товарів – під контролем Менеджер продуктового магазину може у режимі реального часу контролювати всі етапи продажу товарів: бачити рух коштів, виторг та фінансові результати кожної торгової точки. Робити це можна віддалено з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету.
 • Інвентаризація за кілька годин без зупинки торгівлі Якщо у продуктовому магазині встановлена наша товарно-облікова програма, інвентаризація проходить без зупинки торгівлі. Продавці обслуговують покупців, а керівництво у цей час може швидко провести інвентаризацію та дізнатися про стан товарних запасів на торговій точці.
 • Зручна програма лояльності для покупців Chameleon Cloud містить функціонал для індивідуального налаштування дисконтної програми будь-якої складності. Це своєрідний конструктор акцій, який співробітники магазину можуть використовувати без допомоги програмістів, самостійно налаштовуючи будь-які бонусні програми і запускаючи акції з будь-якими умовами. А результати рекламних активностей можна проаналізувати за допомогою наочних звітів.
Автоматизація магазину продуктів з CHM Software – вигідна і швидко окупна інвестиція
Автоматизація магазину продуктів з CHM Software
 • Сервісна підтримка без вихідних Ми розуміємо, що продуктовий магазин працює без вихідних, тож співробітники нашої сервісної служби на зв'язку щодня. Вони допомагають клієнтам працювати у системі: відповідають на питання касирів, вирішують технічні проблеми, знайомлять із фішками функціоналу.
 • Софт легко інтегрувати зі сторонніми сервісами: 1С та іншими Продуктовий магазин може використовувати інші програмні рішення, наприклад, 1С для ведення бухгалтерського обліку. Ми врахували це в наших продуктах, тому їх легко інтегрувати з програмами, що вже працюють у магазині. Chameleon Cloud підтримує найпоширеніші версії продуктів 1С. Також наші розробники можуть запропонувати нестандартні інтеграції під індивідуальні вимоги клієнта.
 • Програма для продуктового магазину з вагами та іншим обладнанням Наш софт легко інтегрується з будь-яким торговим та касовим обладнанням: звичайні ваги чи ваги з функцією друку етикеток, фіскальні реєстратори або ПРРО, принтери етикеток, сканери штрихкодів, дисплеї покупця. Все, що може знадобитися для комфортного обслуговування покупців.
Впроваджуйте інноваційні рішення Chameleon, які дозволять розвивати бізнес і підвищувати прибутковість, починаючи з першого дня роботи
Детальніше
Безліч можливостей
Система дає широкі можливості, які в підсумку відображаються на зниженні витрат вашого підприємства та збільшенні доходу
 • Свобода у виборі Використання широкого переліку обладнання, в т.ч. і фіскального. Система Chameleon здатна працювати з будь-яким типом обладнання за Вашою вимогою
 • Стабільна робота Система працює навіть в умовах поганої якості зв'язку торгових точок з центральним офісом
 • Низькі витрати Мінімальна вартість на утримання зв'язку між торговими точками та центральним офісом (20-100Мб передачі даних в місяць)
 • Управління даними Можливість змінювати номенклатуру товарів, внутрішню систему кодування, штрих-коди, ціни по Вашим торговим точкам, перебуваючи у Вашому офісі. Дані автоматично синхронізуються з магазином
 • Розвиток продажів Залучення нових покупців різними програмами лояльності, управління знижками та бонусами віддалено з центрального офісу
 • Адміністрування Можливість стежити за основними процесами на Ваших торгових точках в режимі реального часу. Безпека Ваших даних гарантована. Доступ персоніфікований
 • Контроль Будь-який з Ваших співробітників будь-якого підрозділу може реєструватися на торговій точці при відвідуванні. Такий контроль значно підвищує дисципліну та ефективність роботи Ваших співробітників
 • 100% ліцензія! Купуючи програмні продукти від Хамелеон софт, Ви отримуєте повністю безкоштовні супутні рішення
Безліч можливостей
Магазин автозапчастин
Детальніше
Зоомагазин
Детальніше
Магазин косметики
Детальніше
Непродовольчі товари
Детальніше
Магазин взуття
Детальніше
Магазин одягу
Детальніше
Магазин продуктів
Детальніше
Магазин електроніки
Детальніше
Павильйон
Детальніше
Роздрібний магазин
Детальніше
Будівельній магазин
Детальніше
А також наші системи самообслуговування

Програма для магазину продуктів

Автоматизація магазину продуктів дозволяє власникам даних комплексів прискорити роботу магазину в цілому, підвищуючи рівень прибутку з загальної кількості продажів. Адже продуктовий магазин істотно відрізняється від інших точок реалізації продукції по ряду факторів. Спочатку магазин може бути невеликим або являти собою мережу супермаркетів, яка потребує об'єднання для можливості складання загальних звітів і контролю обороту коштів в режимі реального часу в будь-якому пункті реалізації. Далі — це категорія самого товару. Адже магазин може реалізовувати кінцевому споживачеві одну категорію продукції або торгувати найрізноманітнішими товарами, включаючи харчові продукти, які мають скорочений термін придатності, а значить, потребують особливого контролю з боку працівників комплексу.

Автоматизація продуктового магазину: програма від компанії «CHM Software»

Власники невеликих продуктових магазинів зазвичай вважають процес автоматизації торгового комплексу шляхом впровадження програм не тільки завданням складним, але й дороговартісним. Однак запропоновані послуги від компанії «Хамелеон Софт» дозволяють розв'язати цю проблему. Адже автоматизація торгових точок за допомогою програми дає можливість за короткий проміжок часу збільшити зростання прибутку та поліпшити сервіс, а значить, вирішити ряд найважливіших питань, перед якими стикаються всі власники магазинів.

Відзначимо, що в невеликих продуктових магазинах, де відсутня програма автоматизації, дуже часто застосовуються застарілі касові апарати. Коли здійснюється продаж, співробітник вручну фіксує суму замовлення, виконуючи для цього ряд дій, які займають час. При цьому такий підхід говорить про можливість помилки через людський фактор. Ще один найважливіший момент — це інвентаризації продукції, яка без програми автоматизації може займати кілька днів. Така процедура може проводитися в неробочий час персоналом, що тягне за собою додаткові витрати за оплату праці. При цьому знову фактор помилки може привести до серйозних недостач. Але особливо дорого обходиться інвентаризація, яку виконують незалежні компанії, що роблять свою роботу якісно, ​​але охочі отримати за неї гарну оплату. У будь-якому з цих випадків власник магазину продуктових товарів витрачає чималі кошти, які можна успішно заощадити, використовуючи програму автоматизації.

Програма для магазину продуктів: вигідні сторони пропозиції

 • Легкість і зручність обліку товару. Запропонований програмний продукт від компанії «Хамелеон Софт» сумісний з популярними програмами для ведення звітності та складання бухгалтерської документації. Це дозволяє в будь-який момент скласти потрібний звіт, виконувати контроль надходжень за певний період і проводити аналіз даних для можливості підвищення прибутку, розширення асортименту реалізованого товару тощо. При цьому програма для автоматизації магазинів продуктів дає можливість координувати операції в системі обліку віддалено, що вкрай зручно для бухгалтерів та керівного складу комплексу;
 • Оптимізація роботи співробітників. Для ведення обліку товарів тепер не потрібно буде відволікати персонал від прямих обов'язків. Також програма автоматизації магазину дозволить виключити ймовірність зловживання повноваженнями співробітників, звівши до мінімуму фактор крадіжок товару на робочих місцях. Адже програмний продукт в режимі поточного часу веде повну статистику даних про прихід, списання та наявність продукції на прилавку і на складі, а також проводить іншу аналітику, яка доступна власнику в будь-який час;
 • Поліпшення якості обслуговування та загального сервісу. За допомогою сканера штрих-коду відбувається внесення вартості товару в базу, а значить, для продавця не потрібно витрачати час на внесення цієї інформації в програму самостійно. Також магазин оснащується обладнанням і програмою для можливості безготівкової оплати товару, що прискорює процес обслуговування. Таким чином, магазин збільшує середній чек, пропускну здатність клієнтів, а значить і продажі.

Багато компаній пропонують програми для магазину продуктів скачати безкоштовно. Однак ефективність даних комплексів можна сміливо ставити під сумнів. Наша компанія «Хамелеон Софт» пропонує високоефективний програмний продукт і додаткове обладнання, що дозволяє виконати автоматизацію торговельних точок, що реалізують товар, швидко і вигідно для їх власника.

Успішно