Програма автоматизації обліку для зоомагазину

 • Зоомагазин – торгова точка з різноманітним асортиментом, що часто налічує кілька тисяч позицій. Працювати з товаром без автоматизації у такому бізнесі дуже складно. Щоб не витрачати на облік товарів та продажів левину частку робочого часу, автоматизуйте касові операції та керування магазином за допомогою Chameleon POS.
 • Пришвидшіть обслуговування покупців.
 • Контролюйте продажі та залишки в реальному часі.
 • Налаштуйте програмний РРО та видавайте фіскальні чеки.
Підсумок - зростання і розвиток Вашого бізнесу
Окупність вкладень - до 6 місяців
Детальніше
Програма для зоомагазину від Chameleon POS: зручна каса для продавця та управлінський кабінет для керівника
Програма для зоомагазину від Chameleon POS
 • Термінал (каса). Просте зручне робоче місце для продавця, яке можна встановити на комп'ютер з клавіатурою або тач-монітором. Легке в освоєнні та використанні. Швидкий пошук товарів та додавання в чек.
 • Кабінет для управління та контролю. Вся важлива інформація (продаж, залишки, асортимент, виторг) доступна менеджеру в будь-який час. Керувати торговельною точкою або цілою мережею можна з будь-якого місця, де є інтернет. Тримайте руку на пульсі, навіть якщо ви у від'їзді.
 • Аналітика та звіти. Звіти з різноманітними фільтрами та критеріями у зручному та наочному форматі для аналізу ситуації, та прийняття правильних рішень, а також контроль роботи продавців, щоб мінімізувати недостачі.
 • Програма лояльності. За допомогою простого конструктора для запуску акцій та налаштування програми лояльності, можна стимулювати продажі, підвищити рівень обслуговування, кількість повторних продажів та задоволеність покупців.
Програма для автоматизації зоомагазину Chameleon POS – зручне робоче місце продавця
Програма для автоматизації зоомагазину Chameleon POS
 • Продавайте товари легко та просто Працювати з чеком у касовій програмі Chameleon POS дуже легко та просто. Софт зрозумілий та із зручною панеллю підказок. Він встановлюється на робочому місці продавця (для зручності - це може бути тач-термінал). У номенклатуру програми можна додати необмежену кількість позицій товарів із докладним описом. Це забезпечить легкий пошук потрібної продукції, додавання до чеку, автоматичні розрахунки суми покупок та видачі решти. Робіть все максимально швидко, буквально парою кліків.
 • Приймайте будь-які види оплат Програма дозволяє приймати від покупця кілька варіантів оплати: готівку, банківську картку, оплату сертифікатом та бонусами, змішаний тип оплат, кілька видів оплат в одному чеку та інше. Все для зручності ваших клієнтів.
 • Контролюйте касові зміни та рух грошових коштів Корисний функціонал для роботи зі звітами та документами на робочому місці продавця дає можливість в режимі онлайн контролювати касові операції та грошовий обіг. Можна створювати та надсилати в електронному вигляді будь-які касові та торгові документи.
 • Проводьте інвентаризацію на робочому місці продавця Програма дозволяє проводити інвентаризацію без припинення торговельного процесу. Продавець може це зробити прямо на робочому місці, паралельно обслуговуючи покупців. Регулярні інвентаризації допомагають менеджменту розуміти, які товари і в якому обсязі є в наявності, і які позиції і коли потрібно закупити у постачальників.
Програма обліку в зоомагазині Chameleon POS: управління, контроль та аналітика
Програма обліку в зоомагазині Chameleon POS
 • Облік у магазині зоотоварів із зручною номенклатурою У системі обліку можна налаштувати роботу торгової точки, щоб у подальшому всі операції були стандартизовані та не займали багато часу. У нашому софті є спеціальний функціонал – розділ «Довідники». З його допомогою створюється номенклатура товарів з необхідними групами та підгрупами та додаються інші важливі атрибути: рівні цін, податкові ставки, курси валют, налаштування кас та ін.
 • Прості опції для роботи з постачальниками Програма дозволяє додавати до бази всіх постачальників і проводити умовну прив'язку товарів до постачальників. Це допомагає надалі оптимізувати роботу із замовленнями товарів, інвентаризацією залишків та аналітикою.
 • Зручна функція для автозамовлень Для роботи із замовленнями постачальників у нашій POS-системі передбачено розділ «Замовлення». Формувати замовлення постачальникам можна на робочому місці касира та в кабінеті обліку та аналітики. Для більшої зручності існує опція автозамовлення, яка автоматично розраховує потрібну кількість товарів для замовлення.
 • Функціонал для складського обліку у зоомагазині Окрім замовлень у нашій програмі можна працювати з найбільш затребуваними складськими документами: прихід, переоцінка, повернення, інвентаризація, переміщення та ін. Підготовка та відправка будь-якої документації відбувається в електронному вигляді. А ви позбудетесь гір паперових супровідних документів та оптимізуєте роботу.
Програма для обліку товарів у зоомагазині від Chameleon POS допомагає вирішувати низку питань.
Програма для обліку товарів у зоомагазині
 • Яке обладнання можна підключити? Для стабільної та ефективної роботи в зоомагазині на касі має працювати додаткове обладнання: ваги для вагового товару, сканери штрих-кодів для швидкого пошуку та додавання товарів у чек, принтери для друку етикеток та цінників. Наш софт легко інтегрувати з будь-якими девайсами. Підключайте та підвищуйте якість обслуговування покупців.
 • Як вести облік у зоомагазині, якщо зник інтернет? Якщо з якихось причин у магазині товарів для тварин зник інтернет - це не означає, що робота зупиниться. Всі опції Chameleon POS, як і раніше, доступні. Дані про продаж зберігатимуться в базі локально, а після відновлення мережі миттєво оновляться в системі обліку.
 • Як убезпечити дані та бізнес? Наші програмні рішення працюють на системах, які не потребують ліцензування: LINUX, ANDROID, а також промислової СУБД PostgreSQL. Додаткові витрати, пов'язані з ліцензуванням та безпекою ПЗ, не будуть потрібні.
 • Як оновлювати та підтримувати ПЗ? Власнику зоомагазину потрібно дбати про розвиток бізнесу, а не думати про підтримку та супровід обладнання та програмного забезпечення. Ми маємо сервісну службу та відділ впровадження, які забезпечують технічне обслуговування клієнтів, консультують, впроваджують оновлення, усувають недоліки.
Впроваджуйте інноваційні рішення Chameleon,   які дозволять розвивати бізнес і підвищувати   прибутковість починаючи з першого дня роботи
Детальніше
Безліч можливостей
Система дає багаті можливості, які в підсумку відображаються             на зниженні витрат вашого підприємства і збільшення доходу
 • Свобода у виборі Використання широкого переліку обладнання в т.ч. і фіскального. система Chameleon                     здатна працювати з будь-яким типом обладнання за Вашою вимогою
 • Стабільна робота Система працює навіть в умовах поганої якості зв'язку торгових точок з центральним                     офісом
 • Низькі витрати Мінімальна вартість на утримання зв'язку між торговими точками і центральним                     офісом (20-100Мб передачі даних в місяць)
 • Управління даними Можливість змінювати номенклатуру товарів, внутрішню систему кодування, штрих-коди, ціни по                     Вашим торговим точкам, перебуваючи у Вашому офісі. Дані автоматично синхронізуються з магазином
 • Розвиток продажів Залучення нових покупців різними програмами лояльності, управління знижками                     і бонусами віддалено з центрального офісу
 • Ажміністрування Можливість стежити за основними процесами на Ваших торгових точках в режимі реального                     часу. Безпека Ваших даних гарантована. доступ персоніфікований
 • Контроль Будь-який з Ваших співробітників будь-якого підрозділу може реєструватися на торговій                     точці при відвідуванні. Такий контроль значно підвищує дисципліну і ефективність роботи Ваших                     співробітників
 • 100% ліцензія! Купуючи програмні продукти, від Хамелеон софт Ви отримуєте повністю безкоштовні                     супутні рішення
Адаптація під будь-яку сферу
Магазин автозапчастин
Детальніше
Зоомагазин
Детальніше
Магазин косметики
Детальніше
Непродовольчі товари
Детальніше
Магазин взуття
Детальніше
Магазин одягу
Детальніше
Магазин продуктів
Детальніше
Магазин електроніки
Детальніше
Павильйон
Детальніше
Роздрібний магазин
Детальніше
Будівельній магазин
Детальніше
А також наші системи самообслуговування

Автоматизація зоомагазину

Насичене життя в місті з дефіцитом часу — не перешкода для жителя завести домашнього вихованця. З огляду на кількість домашніх тварин, які проживають у квартирах і будинках, відкриття зоомагазину видається доволі рентабельним. Щоб утримувати стабільні позиції й підтримувати конкурентність бізнесу, важливо опрацьовувати стратегічні напрямки: асортимент, роботу з постачальниками, відстеження споживчого попиту, формування цінової політики, запуск акцій, використання системи бонусів та дисконтів. Спростити облік торгових процесів дозволить автоматизація магазину. Витрати на придбання ПЗ та устаткування в найкоротші терміни окупаються оптимізацією витрат, зростанням продажів і збільшенням прибутковості вашої справи.

Відкриваєте зоомагазин? Облік товарів «в зошиті» - вчорашній день: ефективне управління бізнесом можливо з програмою для зоомагазину, функціональною та надійною. Провідний розробник програмного забезпечення для зоомагазинів «Хамелеон Софт» швидко й без відриву від роботи запровадить автоматизацію на вашій точці. В ході налаштування компонентів програми ми враховуємо специфіку діяльності зоомагазину в конкретному випадку, адаптуючи продукт відповідно до нюансів.

Завдання, які вирішує автоматизація зоомагазину

При відкритті зоомагазину практично кожен власник стикається з безліччю питань, від яких залежить продуктивна робота персоналу та ефективне виконання всіх завдань. Як організувати облік товару в зоомагазині й на складі? Як розподілити та закріпити обов'язки за співробітниками? Яким чином уникнути махінацій і крадіжок з боку продавців? Автоматизація обліку в зоомагазині розв'яже ваші проблеми та значно спростить управління процесами.

Можливості програми для зоомагазину:

 1. Координація та облік роботи співробітників після автоматизації. Знаючи свої обов'язки та зону відповідальності, продавці якісно та швидко справляються з завданнями, що безпосередньо впливає на продуктивність праці.
 2. Зразкова робота співробітників дозволяє підвищити рівень обслуговування в зоомагазині. З програмою обліку продавець швидко знаходить потрібний товар, відпускає покупця, що скорочує час обслуговування таа підсилює лояльність клієнтів зоомагазину до вас.
 3. Прозорий облік діяльності зоомагазину: автоматизація дає можливість відстежувати товарні та фінансові потоки на будь-якому етапі торгового процесу, що робить неможливим крадіжки й розкрадання.
 4. Можливість масштабування мережі зоомагазинів.
 5. Контроль над роботою зоомагазину з будь-якої точки світу з доступом до інтернету.
 6. Ефективний облік товару й залишків: аналізуючи динаміку продажів і повернень, купівельний попит, ви зможете формувати замовлення продукції в оптимальних обсягах.
 7. Грамотний облік в зоомагазині дозволяє збільшити продажі й прибутковість.

Облік торгових процесів з автоматизацією магазину — це прямий шлях до якісного поліпшення роботи точки й посилення позицій на ринку.

Успішно