Автоматизація магазину електроніки з CHM Software

 • Автоматизація магазину електроніки з Chameleon POS – вигідне та ефективне рішення, інвестиція, яка швидко окупається. Оптимізує роботу продавця на касі, спрощує ведення товарного та фінансового обліку, підвищує ефективність управління та контролю, покращує якість обслуговування покупців.
Підсумок - зростання та розвиток Вашого бізнесу
Окупність вкладень - до 6 місяців
Детальніше
Програма для магазину електроніки Chameleon POS: робота каси, товарний облік, програма лояльності
Програма для магазину електроніки Chameleon POS
 • Зручна програма для продавців. Наша касова програма – дуже просте та зручне рішення для роботи касира. У ній максимально зрозуміла навігація та головне меню. Мінімальна кількість кнопок. Все для того, щоб продаж та розрахунок покупців були швидкими, зручними та сучасними.
 • Веб-платформа для управління, обліку та контролю. Менеджмент магазину електроніки використовує облікову програму для управління ланцюжком руху товарів: від закупівлі до продажу. Веб-платформа працює через браузер, тому доступ до неї відкритий 24/7 із будь-якого зручного місця.
 • Модуль лояльності для самостійного налаштування. У нашій POS-системі реалізований зручний модуль для створення дисконтних програм та запуску акцій будь-якої складності. Щоб настроїти маркетингові активності, не потрібно залучати програміста. За допомогою зручного та простого конструктора це легко зробити самостійно. Результати заходів для покупців будуть фіксуватися в системі, їх легко аналізувати та коригувати.
 • Програмний РРО для фіскалізації продажів. Наші програмні рішення мають вбудований ПРРО. Завдяки цьому можна автоматично надсилати чеки до податкової.
 • Електронний документообіг. Працювати з первинними та фінансовими документами в нашій системі можна в електронному вигляді: створювати, підтверджувати, редагувати, пересилати або за потреби роздрукувати.
 • Звіти та статистика. У програмі є розділ із корисною аналітикою. У ньому – 16 звітів, які охоплюють основні процеси в магазині та надають результати та статистику у форматі наочних таблиць та графіків. Тут можна проаналізувати затребуваність асортименту, динаміку продажів, середній чек, ефективність акцій, активність покупців та багато іншого.
Автоматизація магазину побутової техніки з Chameleon POS: спрощує роботу каси
Автоматизація магазину побутової техніки з Chameleon POS
 • Каса на комп'ютері Фронт-офіс Chameleon POS – касова програма, яку можна встановити на ПК чи ноутбук із операційною системою Linux. Вибрати можна із двох рішень: клавіатурного або тач-монітора (сенсорний моноблок). Касир усі операції з продажу товарів проводить через програму. Жодної роботи повз касу, всі дані фіксуються і зберігаються в базі.
 • Повноцінна робота вже за пару годин Програма для продавців проста та зрозуміла. Складається із 7 розділів. Головний розділ для касира - "Чек". У ньому відбувається всі продажі та розрахунки покупців. Панель підказок зі швидким доступом до частих операцій значно полегшує та спрощує роботу. Налаштувати головне меню можна, як буде зручно клієнту.
 • Різні види оплат від покупців У касовій програмі можна приймати оплату за товари будь-яким зручним для покупця способом: готівкою, банківською картою, змішаним типом, дисконтними балами та бонусами. Доступні безконтактні види оплат.
 • Ще більше зручності для покупців З касовою програмою Chameleon POS інтегрується платіжний модуль для отримання електронних платежів від покупців. Завдяки цьому покупці прямо у касира можуть сплатити рахунки за інтернет чи мобільний зв'язок, а також комунальні послуги.
 • Ще більше функцій для продавця У нашій POS-системі касир може не лише реєструвати продажі та розраховувати покупців. Він має низку додаткових можливостей, які значно спрощують та оптимізують його робочий процес. Наприклад, він може працювати з первинними документами, провести інвентаризацію, сформувати касові документи та звіти.
Програма для обліку в магазині електроніки від Chameleon POS: хмарна веб-платформа для управління, контролю та аналітики
Програма для обліку в магазині електроніки від Chameleon POS
 • Налаштувати роботу магазину та керувати на відстані Бек-офіс – це хмарна веб-платформа, яка працює через браузер. Тому керувати даними та відстежувати результати роботи магазину можна дистанційно через комп'ютер, планшет чи смартфон. На першому етапі використання програми важливо правильно налаштувати основні параметри роботи торгових точок: створити каталог товарів, встановити рівні цін, завести бази постачальників та покупців, налаштувати роботу каси та інтерфейс програм, розмежувати доступи для користувачів та інше.
 • Постійно бачити головні показники роботи Власнику достатньо зайти на стартову сторінку веб-платформи, щоб бачити основні результати роботи магазину або всієї торгової мережі. На головній сторінці відображається інформація про продаж за вчорашній та поточний день, кількість чеків. Можна бачити графіки виручки за вибраний період.
 • Контролювати рух товару на всіх етапах Бек-офіс містить розділ для роботи зі складськими документами. Він дозволяє проводити в обліку кожну операцію з товаром та оформляти її відповідним документом: замовлення, надходження, повернення, інвентаризація, переоцінка. Інвентаризувати товари можна паралельно із обслуговуванням покупців. Для цього не потрібно закривати магазин.
 • Відслідковувати залишки та прогнозувати закупівлі Опції програми допомагають оперативно відстежувати рівень товарних залишків. Наприклад, зробити це можна за допомогою інвентаризації або спеціальних звітів: "Залишки", "Аналіз критичних залишків" та інше. Орієнтуючись на дані, а також на статистику продажів у попередніх періодах, менеджмент може ефективно спланувати обсяг наступних закупівель. Для зручного формування замовлення постачальникам можна скористатися опцією автозамовлення. Тоді програма сама розрахує необхідну кількість товару, що закуповується.
 • Працювати зі звітами та статистикою В обліковій програмі – 16 корисних звітів, які надають власнику важливу інформацію та багато цінних даних для прийняття управлінських рішень. За допомогою аналітики можна проаналізувати асортимент і визначити найпопулярніші товари, динаміку продажів та кількість чеків у різні періоди, рух грошей та товарів. За допомогою отриманої інформації можна навіть на відстані контролювати все, що відбувається на торгових точках.
Програма магазину побутової техніки від Chameleon POS: для простої автоматизації процесів, спрощення контролю та управління
Програма магазину побутової техніки від Chameleon POS
 • Підтримка інтеграцій До нашої POS-системи можна підключити практично будь-які сторонні рішення та послуги. 1С, програми лояльності, CRM – софт підтримує найпопулярніші інтеграції для ефективного управління та розвитку бізнесу.
 • Для будь-якого формату роздрібної торгівлі Наша POS-система – зручне та просте рішення для роздрібного бізнесу будь-якого формату: одиночні магазини, невеликі кіоски, великі торгові мережі… З прилавковими типами торгівлі та форматом самообслуговування, ваговим товаром та без нього, з колекціями та штучними позиціями. Ми знаємо, як ефективно автоматизувати будь-який напрямок роздрібу.
 • Стабільна робота програм завжди Система завжди працює без зупинки навіть за відсутності інтернету. Дані про транзакції на касі зберігатимуться локально, а після відновлення мережі автоматично з'являться в системі обліку.
 • Комплексна автоматизація та підтримка Будь-які оновлення та зміни відбуваються автоматично без впливу на роботу програм. Наша сервісна служба підтримує клієнтів 365 днів на рік без вихідних та перерв, допомагаючи налаштовувати ПЗ та обладнання, вирішувати поточні питання щодо функціоналу програми та багато іншого.
Впроваджуйте інноваційні рішення Chameleon, які дозволять розвивати бізнес та підвищувати прибутковість, починаючи з першого дня роботи
Докладніше
Багато можливостей
Система дає багаті можливості, які в результаті відображаються на зниженні витрат вашого підприємства та збільшенні доходу
 • Свобода у виборі Використання широкого переліку обладнання в т.ч. та фіскального. Система Chameleon здатна працювати з будь-яким типом обладнання на Вашу вимогу
 • Стабільна робота Система працює навіть в умовах поганої якості зв'язку торгових точок із центральним офісом
 • Низькі витрати Мінімальна вартість на утримання зв'язку між торговими точками та центральним офісом (20-100Мб передачі даних на місяць)
 • Керування даними Можливість змінювати номенклатуру товарів, внутрішнє кодування, штрих-коди, ціни по Вашим торговим точкам, перебуваючи у Вашому офісі. Дані автоматично синхронізуються із магазином
 • Розвиток продажів Залучення нових покупців різними програмами лояльності, управління знижками та бонусами віддалено з центрального офісу
 • Адміністрування Можливість стежити за основними процесами на Ваших торгових точках у режимі реального часу. Безпека Ваших даних гарантована. Персоніфікований доступ
 • Контроль Будь-який з Ваших співробітників будь-якого підрозділу може реєструватися на торговій точці при відвідуванні. Такий контроль значно підвищує дисципліну та ефективність роботи Ваших. співробітників
 • 100% ліцензія! Придбавши програмні продукти від Хамелеон софт Ви отримуєте повністю безкоштовні супутні рішення
Адаптація під будь-яку сферу
Магазин автозапчастин
Детальніше
Зоомагазин
Детальніше
Магазин косметики
Детальніше
Непродовольчі товари
Детальніше
Магазин взуття
Детальніше
Магазин одягу
Детальніше
Магазин продуктів
Детальніше
Магазин електроніки
Детальніше
Павильйон
Детальніше
Роздрібний магазин
Детальніше
Будівельній магазин
Детальніше
А також наші системи самообслуговування

Облік з програмою для магазину електроніки: переваги для власника

Торгівля електронікою, як і товаром будь-якої іншої категорії, має свою специфіку. Відбиток на діяльність магазину накладає вихід новинок, які мають високий попит у певного відсотка аудиторії. Щоб постійно підтримувати конкурентність бізнесу, важливо вчасно реагувати на останні надходження й забезпечувати стабільно високе обслуговування. Автоматизація магазину електроніки дозволить вирішити ряд питань, які визначають динаміку продажів та прибутковість точки.

Як впровадити автоматизацію швидко та ефективно? Співпраця з професіоналами в області ПЗ гарантує швидку установку ефективного продукту та відсутність проблем в ході його використання. «CHM Software» - провідний розробник на ринку України, який пропонує функціональну програму для магазину електроніки. При розробці ми враховуємо побажання й «болі» власників магазину, тому ПЗ відповідає викликам сучасності.

Фокусуючись на глобальних цілях, управлінець часто забуває про не менш важливі завдання, такі як: особливості ціноутворення, робота з персоналом, облік товару й продажів, аналіз купівельного попиту, поліпшення сервісу. Установка системи обліку — це крок в сторону спрощення управління бізнес-процесами, швидкого та ефективного вирішення поточних завдань, масштабування й зростання прибутковості. Програма оснащена простими та ефективними механізмами сервісу (установка, доставка, облік товару, який доставлений на ремонт).

Які можливості автоматизації електроніки?

 • Для підприємства: підтримка асортименту електроніки, зниження рівня неліквідності, спрощення ручної праці, підвищення обороту товару, аналіз роботи системи лояльності, мінімізація людського фактора.
 • Для менеджера та керівника: інформування про роботу точки з продажу електроніки, скорочення зловживань, контроль персоналу, зручне формування звітів, грамотне планування бюджету, ефективне використання ресурсів і управління всією мережею.
 • Для бухгалтера: вивантаження даних в систему бухгалтерського обліку та правильне проведення залишків.
 • Для товарознавця: оптимізація торговельних процесів. Комірник може відстежувати доставку й відвантаження товару, контролювати запаси електроніки.
 • Обслуговування покупців продавцем або касиром поліпшується шляхом реалізації систем знижок та акцій, автоматизованої роботи на касовому обладнанні.

В рамках автоматизації магазину електроніки ми налаштуємо торгове обладнання, доопрацюємо функції, враховуючи специфіку точки, і проведемо навчання персоналу основам роботи з програмою. Після впровадження ми готові надати консультацію з технічних питань. Залиште заявку на сайті компанії і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вартість послуг у вашому випадку.

Успішно