Програмне забезпечення для аптек

 • Товарний облік в аптеці має безліч складнощів та своїх специфічних нюансів, пов'язаних з особливою класифікацією асортименту, нюансами ціноутворення, участю у держпрограмах, інтеграцією з галузевими агрегаторами, активними програмами лояльності та інше. Це означає, що сучасній аптечній мережі без автоматизації продажів важко витримати конкуренцію.
 • Chameleon Pharm POS призначена для вирішення будь-яких завдань, пов'язаних з реалізацією та врахуванням медичних товарів, вона контролює товарообіг та залишки, допомагає побудувати ефективну систему управління.
Підсумок - зростання і розвиток Вашого бізнесу
Окупність вкладень - до 6 місяців
Детальніше
Автоматизація аптек: які особливості для POS-системи?
 • Найголовніша особливість продажу в аптеці – це робота з класифікатором товарів відповідно до АТС-кодування. Аптечні мережі дотримуються цього кодифікатора ліків та інших медичних препаратів, тоді як покупці, як правило, запитують наявність товарів за симптомами або діючими речовинами. Тому програма для роботи провізора має враховувати ці нюанси та забезпечити йому простий та швидкий пошук товарів за різними критеріями, у тому числі підбір аналогів.
 • Програма лояльності сьогодні must have для будь-якої аптечної мережі. Кожна аптека має свої дисконтні картки, систему бонусів тощо. Тому програма автоматизації для аптеки має створювати зручний функціонал для налаштування та керування цим процесом.
 • Особливі інтеграції. Для повноцінної роботи аптеці необхідно налагодити взаємодію з безліччю додаткових ресурсів, платформ та програм. Наприклад, з аптечними агрегаторами такими як Tabletki.ua, CRM-системою або сервісом для бухгалтерського обліку (1С). Програма автоматизації має покривати цю потребу.
 • Облік замовлень із різних джерел. В аптеці замовлення можуть надходити з інтернет-магазину, бронюватися по телефону, надходити у вигляді заявки від страхової компанії тощо. У системі обліку повинні бути інструменти для приймання та виконання таких замовлень.
 • І ще одна важлива особливість організації товарообігу в аптечній мережі – участь у спеціальних держпрограмах. Наприклад, «Доступні ліки». В аптеці, яка бере участь у такому проєкті, слід відстежувати та фіксувати всі відшкодування вартості тих ліків, які покупці отримують безкоштовно за цією програмою.
4 важливі опції касової програми для аптеки в Chameleon Pharm POS
 • Зручний модуль для продажу та розрахунків з покупцями У касовій програмі Chameleon Pharm POS, яка призначена для роботи провізора та завідувача аптеки, реалізований зручний і зрозумілий Модуль «Продажі». У ньому провізор легко може знайти потрібний лікарський засіб за кодом, штрих-кодом, найменуванням, підібрати аналог за діючою речовиною і АТС-коду. Також передбачена можливість пошуку розгорнутої інформації про препарати у браузерному довіднику Компендіум. Крім цього, провізор може легко редагувати кількість доданих у чек товарів, видаляти з чека, приймати оплату від покупця будь-яким зручним способом: карткою чи готівкою. Додаткова опція – можливість друкувати сертифікати та інструкції для медичних препаратів.
 • Зручний інтерфейс для ПК з клавіатурою Провізору доводиться більше і глибше працювати з класифікатором товарів, ніж, наприклад, звичайному продавцю в магазині. Йому потрібно шукати більше інформації, звіряти дані та інше. Краще, якщо на робочому місці провізора буде великий зручний монітор для здійснення всіх операцій із розрахунку покупця. Наприклад, нашу програму Chameleon Pharm POS можна встановити на класичний ПК із клавіатурою. Це рішення оптимізує робочий процес.
 • Модуль «Касові операції» для роботи з фіскальним реєстратором Усіх продавців лікарських засобів та товарів медичного призначення законодавство зобов'язує застосовувати РРО (або програмний реєстратор) та видавати фіскальні чеки. Тому в нашій програмі передбачено зручний модуль для цього.
 • Робота із замовленнями покупців У Chameleon Pharm POS реалізований функціонал для роботи з замовленнями, що надходять від покупців: через сайт аптеки, сторонні ресурси, наприклад, Tabletki.ua, гарячу лінію мережі, у вигляді заявки від страхової компанії або за програмою «Доступні ліки». У цьому модулі провізор може підбирати необхідні товари згідно із замовленнями, фіксувати їх формування, видачу та оплату.
 • Простий облік надходження товарів до аптеки Для обліку надходження лікарських засобів та виконання інших операцій (таких як інвентаризація, переміщення, замовлення, повернення, переоцінка) у програмі передбачено Модуль «Складські документи». Провізору легко в ньому працювати, він має простий і зрозумілий інтерфейс з мінімальною кількістю кнопок.
Програма для аптеки: товарний облік за допомогою Chameleon Pharm POS
 • Формування замовлень постачальникам Облікова програма Chameleon Pharm POS збирає статистику з продажу кожної аптеки в мережі. Це дозволяє менеджменту формувати замовлення на постачальників, виходячи з об'єктивних даних, зменшити в такий спосіб залишки, грамотно побудувавши взаємодію з постачальниками.
 • Дисконтна програма для аптечної мережі У Chameleon Pharm POS передбачена можливість інтегрувати модуль акцій та програм лояльності від CHM Software. Це ефективний інструмент збільшення середнього чека і продажів. Після інтеграції в обліковій програмі аптеці будуть доступні: конструктор для налаштування будь-яких акцій, персоналізовані акції, відкладені знижки, налаштування друку повідомлень на чеку, гнучка робота з рештою; зарахування на бонусний рахунок, друк купона на знижку, поповнення мобільного рахунку.
 • Програма автоматизації для аптеки надає дані для прийняття рішень Для ефективної роботи керівників, менеджерів, співробітників контрольно-ревізійного відділу передбачено модуль «Звіти». Він містить кілька варіантів звітів для аналізу статистики про продані товари, чеки, товарні залишки. Результати виводяться на екран як наочних графіків і діаграм. Це дозволяє ухвалювати грамотні управлінські рішення.
 • Програма обліку в аптеці: контроль складських запасів Будь-якій аптечній торговій точці, навіть невеликому кіоску, не обійтися без товарооблікової системи. Вона фіксує кожен етап руху медикаментів від замовлення у постачальника до покупця. Показує дані інвентаризації, відстежує використання та оптимізує рівень запасів у реальному часі, вчасно нагадує керуючому про необхідність закупівель. Допоможе визначити найпопулярніші позиції, до яких слід спрямувати додаткові кошти.
Автоматизація аптеки з CHM Software – швидка окупність, ефективне управління
 • Працюйте навіть без інтернету на єдиному сервері Дані зберігаються на єдиному сервері. Процеси обміну даними між сервером та аптечними точками повністю автоматизовані. Аптека може стабільно працювати навіть за відсутності зв'язку з Інтернетом.
 • Інтегруйте з 1С та іншими сторонніми програмами Наше програмне забезпечення можна інтегрувати з будь-якою центральною системою ERP аптечної мережі (1С, SAP, LS Fusion). Це забезпечить ефективний обмін даними між системами та дасть можливість централізовано керувати всіма процесами з однієї зручної платформи.
 • Підключайте будь-яке торгове обладнання На робочому місці провізору необхідно використовувати різні види торгового обладнання. Програмне забезпечення Chameleon Pharm POS дозволяє підключити будь-яке торгове обладнання. Наприклад, фіскальний реєстратор або використовувати програмний РРО замість звичайного. Можна працювати з принтерами А4 та принтерами етикеток, сканерами штрих-кодів, банківськими терміналами та іншими.
 • Виводьте аптечну мережу на новий рівень управління та прибутковості Абсолютно всі процеси, пов'язані з реалізацією ліків та інших медичних товарів в аптечній мережі, можна автоматизувати. Аби оптимізувати роботу кожного бізнес-процесу, скоротити витрати, спростити роботу провізорів та завідувача, вивести аптечну мережу на новий рівень управління та прибутковості.
Впроваджуйте інноваційні рішення Chameleon, які дозволять розвивати бізнес і підвищувати прибутковість починаючи з першого дня роботи
Детальніше
Безліч можливостей
Система дає багаті можливості, які в підсумку відображаються на зниженні витрат вашого підприємства і збільшення доходу
 • Свобода у виборі Використання широкого переліку обладнання в т.ч. і фіскального. система Chameleon здатна працювати з будь-яким типом обладнання за Вашою вимогою
 • Стабільна робота Система працює навіть в умовах поганої якості зв'язку торгових точок з центральним офісом
 • Низькі витрати Мінімальна вартість на утримання зв'язку між торговими точками і центральним офісом (20-100Мб передачі даних на місяць)
 • Управління даними Можливість змінювати номенклатуру товарів, внутрішню систему кодування, штрих-коди, ціни по Вашим торговим точкам, перебуваючи у Вашому офісі. Дані автоматично синхронізуються з магазином
 • Розвиток продажів Залучення нових покупців різними програмами лояльності, управління знижками і бонусами віддалено з центрального офісу
 • Адміністрування Можливість стежити за основними процесами на Ваших торгових точках в режимі реального часу. Безпека Ваших даних гарантована. Доступ персоніфікований
 • Контроль Будь-який з Ваших співробітників будь-якого підрозділу може реєструватися на торговій точці при відвідуванні. Такий контроль значно підвищує дисципліну і ефективність роботи Ваших співробітників
 • 100% ліцензія! Купуючи програмні продукти, від Хамелеон софт Ви отримуєте повністю безкоштовні супутні рішення
А також наші системи самообслуговування

Програма для обліку аптеки

Роботу аптечних установ складно уявити без функціонального та зручного програмного забезпечення для аптек. Програма, адаптована до особливостей ведення бізнесу, дозволить упорядкувати роботу компанії, прискорити обслуговування клієнтів, посилити їх лояльність і наростити прибуток. Сумніви власників щодо доцільності впровадження автоматизованого комплексу зникнуть незабаром після установки продукту: оптимізація робочих процесів за допомогою автоматизації торгівлі, легке управління й зростання прибутку стануть найкращим аргументом на користь програми. Виконання всіх етапів автоматизації аптеки варто довірити перевіреному розробнику, чий продукт надійний та допомагає розв'язати проблеми власника. Програма обліку товару в аптеці від «Хамелеон Софт» - ваше раціональне рішення для поліпшення роботи компанії.

Автоматизація аптек та аптечних мереж: завдання й можливості

Кінцевий споживач звик бачити аптеку виключно як заклад охорони здоров'я, який забезпечує жителів лікарськими препаратами. Але не варто забувати, що це - комерційне підприємство з розгалуженою структурою звітів. Щоб підтримувати роботу аптеки на конкурентному рівні, керівник зобов'язаний налагоджувати та підтримувати контакти з постачальниками товару, моніторити безліч аспектів і робочих процесів.

Керувати бізнесом в ручному режимі й бути ефективним при цьому не видається можливим. Автоматизувати рутину вдасться з програмою для обліку аптеки Chameleon. Які завдання виконує програма?

 1. Збільшити товарообіг. ПЗ надає аналітику, можливості використання дисконтних систем, що позитивно позначається на збільшенні продажів. Вивільняються оборотні кошти, які витрачаються на замовлення товару, формується раціональна цінова політика, збільшується клієнтопотік.
 2. Фарма-замовлення (форма?) виконується в автоматизованому режимі — при натисканні декількох клавіш після аналізу продажів.
 3. Програма для обліку товару в аптеці дозволяє формувати звіти, за допомогою яких ви оптимізуєте оборотні кошти й не дасте товару залежатися. Продажі та покупки можна аналізувати за найменуваннями партнерів, дат проведених операцій, сум, АВС аналізу. Аналітика як перевага автоматизації аптек та аптечних мереж буде корисною для керівників, які не мають можливості контролювати операції в декількох точках.
 4. Швидке обслуговування клієнтів. За допомогою ПЗ провізор швидко проінформує покупця про наявність потрібних медикаментів, їх вартості та опису, що скоротить чергу.
 5. Використовувана дисконтна система утримує постійних і залучає нових клієнтів.
 6. Програма для обліку аптеки виключає можливість крадіжки: грошові потоки повністю контролюються системою, а керівник може в будь-який момент виявити недостачу.

Чому ми?

Продукт Chameleon - це можливість делегувати рутину й звільнити час для розв'язання глобальних питань розвитку бізнесу.

 • Інформація онлайн в режимі реального часу;
 • Доброзичливий інтерфейс;
 • Робота з будь-якими каналами зв'язку;
 • Оптимізація ресурсів.

Подати заявку на установку ПЗ можна на нашому сайті.

Успішно