Про компаніюCHM software

HTML Block

CHM SOFTWARE – технології для роздрібної торгівлі та автоматизації бізнес процесів

HTML Block

  "CHM Software" - український розробник IT-рішень для автоматизації торгівлі. Займаємося розробкою, впровадженням, підтримкою програмного забезпечення та обладнання для автоматизації торгівлі на робочих місцях продавців, обліку товарного обігу та фінансової діяльності підприємств торгівлі в Україні та за кордоном. Допомагаємо закладам торгівлі, харчування, фармацевтики бути сучасними та прибутковими, використовуючи систему для автоматизації бізнесу.

  — Впроваджуємо рішення автоматизації, щоб робота касира була максимально зручною, покупець відчував комфорт та турботу, а менеджмент легко контролював торгові операції у режимі онлайн.

  —Допомагаємо перетворити ланцюжок «продавець-покупець» на комфортні та приємні комунікації, а управління магазином чи мережею – на прогнозовану та прозору систему.


  — Наша мета – зробити торговий процес окремого клієнта та український ритейл загалом сучасним та інноваційним.

HTML Block

ПРОГРАМИ ДЛЯ ТОРГІВЛИ CHAMELEON

HTML Block

  Ми розробляємо POS-рішення для бізнесів різних галузей та масштабів. Але найбільше досвіду маємо у таких сферах:


  • Роздрібна торгівля (food, non food): програмне забезпечення для торгівлі у великих та дрібних торгових мережах, магазинах біля будинку, невеликих торгових точках та ін.
  • Кафе, кав'ярні, буфети, бістро.
  • Фармацевтика.

HTML Block

  До нас звертаються торгові мережі, які зіткнулися з проблемами зростання та через активне розширення вже не можуть ефективно прогнозувати продажі, контролювати залишки, керувати продавцями. Ми пропонуємо їм програми для автоматизації роздрібної торгівлі, комплексні рішення для касової зони та товарообліку з електронним документообігом та інвентаризацією без зупинки торговельного процесу, прозорим контролем залишків та ефективним плануванням закупівель. Все керування та контроль – у режимі реального часу з будь-якої точки світу, де є інтернет.

HTML Block

Наші переваги –

HTML Block

  → Власна команда розробників, тому ми завжди витримуємо терміни та оперативно реагуємо на зміну та побажання клієнтів.

  → Сервісна служба, яка підтримує клієнтів щодня без вихідних. Постійною сервісною підтримкою кол-центру активно користуються мережа кіосків «Кулиничі», мережі магазинів молочної продукції «Агромол», торговельна мережа «SmileMarket» та ін.

HTML Block

12 років у сфері автоматизації роздрібної торгівлі

HTML Block

  • На українському ринку – з 2009 року.

  • Головний офіс знаходиться у Харкові, де працює близько 60 співробітників.

  • Більше 15 штатних розробників, зовнішня команда розробки PHP та JS, понад 25 сервісних фахівців.

  • Понад 10 рішень для спрощення обліку товарообігу та фінансів.

  • Понад 6000 торгових точок використовують програмне забезпечення Chameleon POS.

  • Автоматизували робочі місця касирів на торгових точках таких мереж - "Куліничі", "Кісет", "Агромол", аптечні мережі "911", "Бажаємо здоров'я", фірмові магазини компаній "Баядера", "Артемівський завод шампанських вин", "Антонов Агро" », мережа АЗС «БрентОйл»...


  • Працюємо в Україні, Білорусі, Казахстані, Польщі та плануємо вихід на ринки інших країн СНД, Європи та Америки.

"Хочемо зробити Chameleon POS стандартом у POS-системах в Україні"

Наш бізнес розпочався у 2008 році з ідеї робити софт для мереж, де кожен магазин – дуже маленька торгова точка.

З того часу програмне забезпечення виросло у потужний програмний комплекс, який покриває потреби різних форматів рітейлу.

З 2017 року ми почали активно просуватися на ринок великих мереж супермаркетів, розробляючи модулі управління акціями та лояльністю.

У 2019 році випустили програмно-апаратний комплекс «Каса самообслуговування». Розробляємо спеціалізоване рішення для керування аптекою.

В основі нашої стратегії – продавати готові продукти та рішення, а не виступати постачальником «сировини» для іноземних компаній».

Хочемо своїми розробками підтвердити, що «зроблено в Україні» – це круто!»

Дмитро Агапов, CEO, Founder компанії CHM Software.

BOSS

HTML Block

  Якщо ви шукаєте відповідне рішення для автоматизації свого магазину або торгової мережі, допоможемо з підбором обладнання та програмних модулів.
  Впровадимо, налаштуємо, навчимо.


  Дізнайтесь більше про можливості Chameleon POS або як практично допомагає Chameleon POS з наших кейсів

Наша команда

Компанія CHM software - це міжнародний розробник готових рішень для автоматизації роздрібної торгівлі в магазинах, супермаркетах, кафе, ресторанах, а також рішень для приймання платежів. На ринку з 2008 року.

У 2009 році наше підприємство було офіційно зареєстровано й почався продаж перших версій програмного забезпечення для автоматизації роздрібної торгівлі.

У 2010 році ми успішно реалізували проект за участю Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, після закінчення якого отримали статус акредитованого консультанта. У 2012 році компанії вручили нагороду "Лідер галузі".

На сьогодні наше програмне забезпечення "Chameleon" для автоматизації роздрібної торгівлі використовується в більш ніж 3500 торгових точках.

Послугами процесингового комплексу "COLIBRI" користується понад 10 тисяч користувачів.

Компанія CHM software працює в декількох країнах: Україна, Польща; планується вихід на ринки інших країн СНД, Європи та Америки.

Так само компанія активно розвиває сфери послуг. Якщо кілька років тому основною спеціалізацією був продаж програмного забезпечення, то тепер ми робимо акцент на послуги комплексного впровадження програмного забезпечення, супроводу систем обліку, послуги з підбору та продажу обладнання та його сервісного обслуговування.

У 2015 році ми запустили послуги з продажу, обслуговування та ремонту фіскальної техніки.

Головним критерієм успіху компанії CHM software є наша команда, здатна забезпечити стабільну роботу, підтримку та наш розвиток.

Тому ми запрошуємо влитися в нашу компанію, що доволі динамічно розвивається, талановитих розробників, які допоможуть нам підтвердити високу якість продуктів "Хамелеон Софт".

У 2018 році ми випустили програмне забезпечення для каси самообслуговування, а також розробили кілька варіантів корпусів під неї.

Співпраця з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

Компанія CHM software підтвердила кваліфікацію для реалізації проектів "Консалтинг в області автоматизації торгівлі й розробки програмного забезпечення" в межах Програми ділових консультаційних послуг (BAS) ЄБРР.

З більш детальною інформацією про Програму та критерії участі в ній для ММСП можна ознайомитись на сайтах:

www.ebrd.com/ru/home.html

www.facebook.com/ebrdbasukraine

Успішно