Програма для автоматизації касової зони і унікальна система лояльності

19.04.2021

Кейси

На даний момент команда CHM Software:

  • Автоматизувала касову зону в двох супермаркетах мережі: всього 33 робочих місця продавців.
  • Допрацювала модуль системи лояльності, що входить в хмарну систему обліку Chameleon Cloud, під індивідуальні запити клієнта з можливістю запуску унікальної клубної картки покупця.
  • Інтегрувала програмне забезпечення Chameleon POS з бек-офісом клієнта.
  • Встановила і налаштувала додаткове касове обладнання клієнта.

Про клієнта:

«ЗаТак» – торговий оператор, який прийшов в український продуктовий ритейл в жовтні 2020 року. Це новий формат гіпермаркету, концепція якого – продаж за низькими цінами якісних товарів. На сьогодні в Україні відкрито 2 торгових об'єкта (в Житомирі і в Вінниці) з відділом кулінарії і невеликим фуд-кортом, площею понад 3000 кв. м. і асортиментної матрицею близько 15 000 SKU. Головна особливість мережі – унікальна програма лояльності: покупці можуть безкоштовно оформити клубну картку і купувати товари за зниженими цінами при оплаті «клубних» внесків за кожний чек.

З такою картою можна заощадити до 40% при купівлі продуктів. Аналогів подібної програми в українських магазинах немає.

Ритейлер націлений і далі розвивати мережу, охоплюючи й інші регіони України.

Завдання:

Співпраця команди CHM Software з «ЗаТак» почалася в 2020 році, перед відкриттям першого супермаркету в Житомирі. Клієнт планував розвиватися в форматі дискаунтера і у нього була ідея розробити спеціальну програму лояльності у вигляді клубної картки, яка допомагає економити.

Перед CHM Software стояло завдання запропонувати софт для автоматизації касової зони і адаптувати модуль системи лояльності, що входить в програмний комплекс «Chameleon», під індивідуальні побажання клієнта, пов'язані зі створенням нестандартної системи лояльності та клубної картки.

Робота над проектом:

Над проектом працювала велика команда фахівців: відділ розробки займався доопрацюванням модуля лояльності. Зокрема, потрібно було врахувати і реалізувати можливість для покупців «ЗаТак» бачити в чеку заощаджену ними суму після використання клубної картки.

Відділ впровадження та сервісна служба займалися безпосередньо інсталяцією програмного забезпечення на робочі місця касирів і навчанням персоналу, який буде працювати в подальшому з програмою.

Інсталяція ПЗ на робочі комп'ютери касирів в супермаркеті і навчання співробітників зайняла близько 3 днів в Житомирі і близько 2 в Вінниці.

Після впровадження програмного забезпечення для автоматизації касової зони Chameleon POS фахівці сервісної служби навчили касирів та інших працівників, які повинні працювати з програмою: показали функціонал, відповіли на питання, допомогли розібратися з усіма виникаючими труднощами. Після цього команда підтримки залишалася на об'єкті клієнта ще протягом однієї робочої зміни касирів, щоб вже в робочому режимі допомогти освоїти всі нюанси роботи ПЗ.

Весь проект від постановки завдання і вже до повноцінної роботи касирів з нашим програмним забезпеченням зайняв близько 3 місяців в Житомирі і трохи менше в Вінниці.

Рішення автоматизації касової зони Chameleon POS на класичному ПК

Що зробили:

Автоматизували 33 робочих місця в двох супермаркетах: в Житомирі і в Вінниці.

  • Встановили на робочих місцях касирів програмне рішення Chameleon POS, що працює на класичному ПК.
  • Допрацювали і впровадили модуль лояльності з унікальною системою економії для покупців.
  • Хмарну систему обліку Chameleon Cloud інтегрували з клієнтським бек-офісом.
  • Підключили і налаштували клієнтське касове обладнання клієнта.

На даний момент ми продовжуємо співпрацю – надаємо технічну підтримку для всіх робочих станцій клієнта. Наш колл-центр працює з співробітниками двох супермаркетів щодня: по буднях з 7:00 до 21:00 та у вихідні і святкові дні з 9:00 до 19:00.

Що отримав клієнт:

Завдяки системі автоматизації касової зони всі торгові операції касири проводять декількома кліками. Всі звітні дані по продажі і товари фіксуються і надійно зберігаються в базі. Клієнт отримує можливість проводити інвентаризацію, прийом, списання товарів, не зупиняючи роботу торгового залу. Обслуговування покупців стає комфортніше і оперативніше. Купівельний трафік збільшується, що позитивно впливає на загальні фінансові результати мережі.

А завдяки унікальній автоматизованій програмі лояльності клієнт зміг впровадити свою концепцію дискаунтера і проводити ефективні маркетингові активності.

Шукаєте відповідне рішення для автоматизації свого магазину або торговельної мережі? Допоможемо з підбором обладнання та програмних модулів. Впровадимо, налаштуємо, навчимо.

Успішно