«С Chameleon POS я не «привязан» к торговой точке»

16.02.2022

Кейси

Про бізнес

Наш бізнес розпочався зовсім недавно. Ідея працювати в ніші громадського харчування виникла тому, що ми розуміли, що їжа – це те, що буде затребуване завжди, те, на що люди завжди готові витратити гроші.

Тому й вирішили відкривати невеликий заклад із фастфуд стравами під назвою «Grill House». Ми пропонуємо покупцям швидкі та смачні страви. Поки що працює лише одна торгова точка. Але в планах – масштабувати бізнес, розширюючи меню та обслуговуючи дедалі більше клієнтів.

Клієнт CHM Software – харківський фастфуд заклад «Grill House»

Чому вирішили автоматизувати бізнес?

Ще на етапі ремонту я вирішив, що на точці все має бути ідеально з перших днів роботи. Тому став шукати відповідне рішення автоматизації. І коли ми відкрилися і почали працювати, у нас вже було встановлено касову програму Chameleon POS, в якій продавці фіксували продажі та приймали оплату від покупців.

Думки, щоб попрацювати спочатку по-старому (з блокнотом і калькулятором), у мене навіть не виникало. По-перше, такий підхід уже давно себе зжив. По-друге, я мав власний досвід подібного обліку. Паралельно керую декількома магазинами. І там раніше облік продажів було організовано саме так. Я розумів, що це дуже важко. Повноцінно контролювати процеси та працівників у такій ситуації практично неможливо.

Краще одразу автоматизувати облік, щоб у операційній діяльності, документації, операціях був повний порядок. І роботою всіх торгових точок можна було легко керувати.

Які вимоги ви мали до програми автоматизації?

Головна наша вимога до POS-системи – щоб у програмі можна було легко орієнтуватися та нескладно працювати. Щоб усе було інтуїтивно зрозуміло: що і коли треба натискати, які дії треба робити.

Для мене було дуже важливо, щоб при необхідності побачити результати роботи та статистику, я міг просто відкрити програму, де б я не знаходився, і швидко отримати потрібну інформацію, бачити результати діяльності в режимі реального часу. Щоб це теж було нескладно і не займало багато часу.

Чому вибрали Chameleon POS для автоматизації каси?

Зупинили свій вибір на POS-системі Chameleon POSтому що вона повністю відповідала нашим вимогам, про які йшлося вище.

Зараз я керую закладом через свій комп'ютер на зручній веб-платформі для обліку та аналітики. Бачу онлайн, скільки грошей у касі, скільки позицій уже продано, скільки – на залишку та інше.

Коли я вибирав програму автоматизації, спілкувався з багатьма компаніями, у CHM Software менеджер максимально зрозуміло та доступно розповіла про всі тонкощі роботи в програмі, про її функціонал. Докладно відповідала на всі запитання.

До того ж мені дали доступ до демоверсії програми, щоб я міг самостійно оцінити її зручність, на практиці зрозуміти, як працює і чим корисна та чи інша опція.

Все виявилося дуже зрозумілим і легким. Тому зупинив свій вибір саме на Chameleon POS: програмі для роботи на касі з веб-платформою для обліку, контролю та аналітики.

Як швидко продавці опанували програму, чи не було труднощів?

Продавці спочатку сумнівалися, чи зможуть працювати у касовій програмі. Боялися, що будуть складнощі. Все нове завжди лякає. Але при першому використанні всі сумніви зникли. Програма дуже проста. Кнопок небагато. Назви режимів та розділів логічні та одразу ж розумієш, коли і що потрібно натискати.

Плюс дуже допомагають спеціалісти сервісної служби. Продавці можуть зателефонувати, якщо виникли проблеми у роботі з програмою, там підкажуть і проконсультують.

Наприклад, коли у нас виникло питання із встановленням терміналу, ми зателефонували в технічну підтримку. Фахівці докладно пояснили, у чому причина та допомогли все зробити правильно.

Який бачите ефект від застосування?

Найголовніша перевага для мене – те, що я можу контролювати роботу закладу, коли хочу і де хочу. Я відкриваю програму і одразу бачу, що потрібно докупити, якої продукції не вистачає тощо. Я не прив'язаний до торгової точки і можу керувати бізнесом на відстані.

Шукаєте відповідне рішення для автоматизації свого магазину чи торгової мережі? Допоможемо з підбором обладнання та програмних модулів. Впровадимо, налаштуємо, навчимо. Дізнайтесь більше про можливості Chameleon POS і про те, як вона допомагає магазинам був прибутковими та сучасними.

Успех