Принтери етикеток Godex DT4с

Принтери етикеток Godex DT4с
Godex DT4с
  • Принтери етикеток Godex DT4с

Настільний компактний термопринтер Godex DT4с для етикеток дозволяє організувати ефективну роботу торгової точки разом з системою автоматизації роздрібної торгівлі, складів та інших організацій сфери послуг. На термічної стрічці шириною до 108 мм можна роздруковувати штрих-коди, буквено-цифрову інформацію, а також зображення. При цьому забезпечується оптимальну для такого класу маркувального обладнання роздрібну здатність друку в 203 точки на дюйм.

За рахунок швидкого 32-розрядного процесора з оперативною пам'яттю в 8 Мб гарантується швидкість нанесення на етикетки і цінники необхідної інформації до 178 мм в секунду. До того ж забезпечується не тільки збереження їх макетів, а й можливість змінювати на них шрифти.

Наявність сенсорів двох типів дозволяє друкувати необхідну інформації на стрічках різної щільності, а також використовувати позиційні мітки. Переміщення сенсорних датчиків можна задавати як в автоматичному, так і в ручному режимі. Пропонована модель відрізняється хорошою ергономікою. На кришці передбачена кнопка, яка дозволяє протягувати стрічку. Про готовність приладу до роботи оповіщає світловий індикатор. Кнопки вмикання/вимикання злегка втоплені в пластиковому корпусі.

За рахунок можливості кріплення до стіни термопринтер для етикеток Godex DT4с можна використовувати для роздруківки замовлень в закладах громадського харчування.


Вигідна пропозиція купити Принтери етикеток Godex DT4с у Києві, Харкові, Дніпрі, доставка по Україні.

Купуючи продукцію Chameleon SOFT ви отримуєте гарантійне обслуговування та підтримку від наших фахівців.

Хочете замовити або дізнатися докладніше? Телефонуйте зараз або пишіть на Viber, Telegram, WatsApp! Наші контакти:

  • Київ: ☎️(050) 445-50-33; Офіс: ➤ вул. Дружківська, 10;
  • Харків: ☎️(067) 445-00-22; Офіс ➤ вул. Плеханівська, 92а;
  • Львів: ☎️(067) 445-00-22; Офіс ➤ вул. Наукова, 7а;

У вас є питання про пропозицію: Принтери етикеток Godex DT4с і ви знаходитесь в іншій точці України?

Звертайтеся за будь-яким номером або пишіть на пошту [email protected].

Ми працюємо по буднях, з понеділка по п'ятницю з 9 до 18. Завжди готові допомогти, навіть якщо Вам зручно поспілкуватися тільки у вихідний день!

Chameleon SOFT — це програмні продукти для торгівлі, автоматизації та касового обладнання.

Атрибуты
Друк штрих-кодів в наявності
Інтерфейс підключення USB, RS-232, Ethernet
Вага 1,5кг
Роздільна здатність 203 dpi
Тип Принтер этикеток
Швидкість друку 178 мм/с
Ширина печаті мах 108 мм
CHAMELEON POS Автоматизоване робоче місце касира, оператора, товарознавця, яке має достатньо функцій та можливостей, що поєднує в собі простоту у використанні разом з широкими можливостями та зручним інтерфейсом
Дізнатись детальніше

Успішно